KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13803006
nr 1380 3006
Lennart Aschenbrenner
(f. 1943), Sverige
Etsning, Komposition. Signerad, numrerad 2/3. Oramat löst blad. Bladets mått: 108x78,5
Lennart Aschenbrenner, svensk målare, grafiker och skulptör född 1943.
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 22 februari 2021
kl 19:45:57
19/2 17:37:27
Lennart Aschenbrenner
Läs mer om Lennart Aschenbrenner